Drobečková navigace

Úvod > Kanalizace

Kanalizace

Výstavba kanalizací

Kompletně se postaráme o vaši kanalizaci. Více než čtvrt století stavíme kanalizace s pomocí moderních technologií a postupů. Zajistíme pro vás kompletní služby od projektové dokumentace po spuštění kanalizace až po její údržbu a opravy.

Kanalizace začíná projektem

Před samotnou výstavbou kanalizace je nutné vše dobře naplánovat. Proto na místo realizace přijedeme a vše posoudíme přímo v terénu. Následně vám zpracujeme individuální návrh řešení a cenovou nabídku.

Budování kanalizace

Kanalizaci pro vás zrealizujeme na míru. Vyřídíme geodetické zaměření, veškerou potřebnou dokumentaci a povolení. Provedeme zemní práce, zhotovíme veškeré povrchy – ať už si přejete zámkovou dlažbu, žulovou dlažbu, živici nebo jakýkoli jiný nezpevněný povrch.

Při výstavbě kanalizací používáme moderní vybavení. Pracujeme zejména s osmitunovými bagry Takeuchi. K dispozici máme nákladní vozy, kontejnery, hutnící i bourací techniku. Vše dokonale obsluhuje naši 10 kmenových zaměstnanců.

Co vše stavíme

  • Kanalizační řady – potrubí z PVC, kameniny nebo betonu.
  • Přípojky – včetně napojení na veřejnou část (stoku).
  • Přípojky ve větších hloubkách a složitých místech – pokud nemůžeme kopat shora (například kvůli sítím), provádíme výkop tunelem.
  • Prefabrikované i zděné revizní šachty – z kanalizačních cihel Klinker.
  • Proložky starých domovních stok novým potrubím.

Mimo vybudování kanalizace zdíme i kanalizační objekty s využitím kanalizačních cihel Klinker.

Potřebujete vybudovat novou kanalizaci? Ozvěte se nám. Domluvíme se na konkrétních krocích a vymyslíme pro vás nejlepší možné řešení.